Dnes je úterý 20.8.2019, svátek má Bernard

Dny Slavkova a Doba kamenná

Foto autorÚspěšné představení Pavla Němce „Doba kamenná“, které má ve svém repertoáru Divadelní spolek Slavkov u Brna, dospělo k derniéře. Lepší ukončení této komedie jsme si nemohli přát. Nejen, že jsme vystupovali v rámci Dnů Slavkova ve venkovním prostředí Panského domu, ale navíc mělo představení charitativní záměr.

Výtěžek hry byl určen rodičům Lukáška Pospíšila na jeho další léčbu. Počasí uplynulých květnových dnů mělo spíše březnový ráz a venkovní představení bylo ohroženo. Nakonec se však umoudřilo a  věnovalo nám  svoji příznivější tvář. Ve čtvrtek 30. května 2019 na večerní představení dorazilo  asi 70 diváků a výtěžkem z dobrovolného vstupného byla částka 6 600 Kč. Přejeme Lukáškovi brzké zlepšení jeho zdravotního stavu a děkujeme všem přítomným divákům za jejich přízeň. Na ně i ostatní příznivce slavkovského divadla se opět budeme těšit na podzim při premiéře pohádky Jana Drdy „Hrátky s čertem“.

Přejeme všem krásné, slunečné prázdniny a dovolenou.

Za divadelní spolek  Elena Knotková
Foto autor

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Maturitní a závěrečné zkoušky 2019
  Předávání výučních listů v Historickém sále zámku / Foto: archiv ISŠ
  Předávání výučních listů v Historickém sále zámku / Foto: archiv ISŠ
  Květen a červen jsou ve škole vždy velmi důležité měsíce, neboť v květnu naši žáci skládají zkoušku dospělosti a červen je ve... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve... celý článek

Příroda

 • Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko…
  Foto autor
  Foto autor
  U domu máme pár okrasných keříků. Půjdu zjistit, zda už nebudou kvést. Ale s hrůzou zjistím, že část výhonů je napadena mšicemi. To je nadělení! Dnes už nemám čas, ale zítra je postříkám pirimorem.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.