Dnes je středa 24.4.2019, svátek má Jiří

27. 4. Slavkov – Vítání ptačího zpěvu

pozvánkaSlavkovský ochranářský spolek ve spolupráci s Ekoklubem Pampeliška, Českou společností ornitologickou a ZO ČSOP Rousínov pořádají v sobotu 27. dubna 2019 Vítání ptačího zpěvu ve Slavkově. Sraz v 8.30 hod. u rybářské chaty na východní straně velkého rybníka (GPS N 49°8.84688', E 16°53.30635'). Trasa a program: celý článek

Komentářů (0)
 

28. 4. Slavkov – Divadelní kavárna

Pozvánka
Pozvánka
Zveme Vás na zcela nevšední, bouřlivé a ne zrovna příkladné Námluvy. V hereckých rolích se představí Miroslav Slováček, Adam Šimoník a Alena Doleželová. K opravdu velmi dobré zábavě Vás zveme do restaurace Bonaparte v neděli 28. dubna v 16 hodin.

Komentářů (0)
 

28. 4. Vážany nad Litavou – Doba kamenná

 

29. 4. Slavkov – Přednáška o K. V. Kounicovi

Martin Rája
Martin Rája
V pondělí 29. dubna 2019 v 18 hodin se uskuteční přednáška Mgr. Martina Ráji, Ph.D. o Karlu Vilémovi hraběti z Kounic, který byl nezdárným synem majitele slavkovského panství. Přednáška se bude konat v sále pastoračního střediska slavkovské farní budovy. Srdečně zveme!

Komentářů (0)
 

30. 4. Slavkov – Slet čarodějnic

Pozvánka
Pozvánka
Čarodějnice všeho věku, jste srdečně očekávány radou starších na sletu čarodějnic v úterý dne 30. dubna L.P. 2019. Setkání bude od 17 hod. na hřišti naproti TSMS v ulici ČSA, zde budeme křepčit a dovádět kolem ohně. Výběr oděvů je na vaší fantazii, nezapomeňte na koště! Je možné si donést špekáček a prut na opékání.
Srdečně zve Sdružení čarodějnic

Komentářů (0)
 

1. 5.–20. 6. Bošovice – Výstava obrazů, rytin a šperků

Pozvánka
Pozvánka
Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích Vás srdečně zve Výstavu obrazů, rytin a šperků Zuzany Ryšánkové. Výstavu se uskuteční v termínu 1. května–20. června v centru ekologické výchovy. Vernisáž: 1. 5. 2019. Otevřeno je denně od 10 do 18 hodin včetně sobot, nedělí a svátků.


Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

  • Práce dětí kurzu dramatické výchovy
    Kurz dramatické výchovy pro děti, který skončil v pondělí 8. dubna, přinesl své ovoce v podobě krátkých příběhů, které děti dostaly vypracovat za domácí úkol v rámci procvičování kreativního myšlení.

Černá kronika

Příroda

  • Jaro
    Jarní příroda
    Jarní příroda
    Procházka po Slavkově nebo jeho okolí je vždy zajímavá – stále je co pozorovat. Ale jarní procházky jsou určitě nejhezčí. Příroda se probouzí po zimě, otepluje se, ptáci zpívají…
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.